Miera iela atkal atdzīvosies – 11. jūlijā norisināsies "Laima" Šokolādes svētki

08.07.2024

Turpinot svinēt Starptautisko šokolādes dienu, jau 12. gadu Latvijā iemīļotais saldumu zīmols “Laima” aicina visus Rīgas iedzīvotājus un viesus uz Šokolādes svētkiem, kas norisināsies 11. jūlijā.

Pasākums notiks bijušās "Laima" šokolādes ražotnes pagalmā Miera ielā 22, Rīgā. Svētku programma sāksies plkst. 18.00 un būs aktīva līdz pat 23.00, taču ieeja teritorijā tiks atvērta jau no plkst. 17.00 (no Miera ielas puses). Gan lieliem, gan pašiem mazākajiem pasākuma apmeklētājiem "Laima" piedāvās daudzveidīgu programmu visa vakara garumā. Ieeja bez maksas.

“Laima” Šokolādes svētku apmeklētāji varēs iesaistīties dažādās aktivitātēs, tostarp piedalīties radošajās darbnīcās pieaugušajiem un bērniem, izdejoties  pie saldākajām dziesmām “Silent disco” un iemūžināt sirsnīgus foto īpašajā foto zonā. Šogad svinībās iesaistīties aicināti arī citi Miera ielas uzņēmumi un apkaimes draugi, izvēršot svinības visas ielas garumā un rūpējoties par daudzveidīgu aktivitāšu klāstu.

Šokolādes svētkus atklās jaunā un enerģiskā grupa "Vēstulēs", savukārt pēcāk "Willa Teātris” ar izrādi "Limonāde" priecēs pašus mazākos. Vakara programmu papildinās arī citi muzikālie priekšnesumi - mūziķis Chris Noah ar akustisko koncertu un nostalģiskā popgrupa "Kautkaili”, kas piepildīs Miera ielu ar savu muzikālo repertuāru. Vakara gaitā un arī noslēgumā par labu mūziku rūpēsies DJ Kārlis Ķilkuts.

Pasākuma laikā apmeklētāji varēs baudīt gardumus un dzērienus atsevišķā ēdināšanas zonā, kur savas ēdienkartes piedāvās dažādi vietējie ēdinātāji, no kuriem viens būs brīvdabas picērija "Vīnkalni".

Sekot līdzi jaunumiem un aktuālajai svētku programmai ir iespējams zīmola “Laima” sociālajos tīklos.

Kopš 2012. gada "Laima" ir ieviesusi Starptautiskās šokolādes dienas svinību tradīciju Latvijā, ik gadu priecējot Rīgas iedzīvotājus un viesus ar aizvien aizraujošiem svētkiem. 1995. gadā Starptautisko šokolādes dienu pirmoreiz atzīmēja šokolādes mīļi Francijā, bet šodien šie saldie svētki ir iecienīti teju visā pasaulē. Papildus tam, ASV šokolādes dienu svin ievērojami biežāk - trīs reizes gadā: 11.jūlijā Starptautisko šokolādes dienu, bet 7. jūlijā un 28. oktobrī - Nacionālās šokolādes dienas.

*Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un filmēts no pasākuma rīkotāja un citu tam pilnvaroto personu puses, un iegūtais video un foto materiāls ar apmeklētāja attēlu var tikt publicēts vai izmantots sociālajos tīklos vai citās publiski pieejamās vietnēs publicitātes vajadzībām.


Papildu informācija:
Laura Bagātā
Komunikācijas vadītāja
SIA "Orkla Latvija"
E-pasts: laura.bagata@orkla.lv
Mobilais tālrunis: +371 26115666
www.orkla.lv