"Laimas" Šokolādes svētki 2023

03.07.2023

Mēs, turpinot atzīmēt 2012. gadā ieviesto Starptautisko šokolādes dienu, aicinām Rīgas iedzīvotājus un viesus uz “Šokolādes svētkiem” 2023. gada 11. jūlijā.

Pasākuma norises laikā no plkst. 18.00 līdz pat plkst. 23.00 bijušās “Laimas” šokolādes fabrikas pagalmā Miera ielā 22, Rīgā, priecēsim ar daudzveidīgu svētku programmu gan lielos, gan mazos.
Ikvienam apmeklētājam būs iespēja piedzīvot dažādas aktivitātes, tajā skaitā apskatīt “Laimas” Dziesmu un deju svētku instalācijas, pielaikot sev īpašu Tautisko tērpu, kas veidots iecienīto konfekšu “Serenāde”, “Lukss”, “Vāverīte”, “Rudzupuķe”, “Sarkanā magone” vai “Lācītis Ķepainītis” stilistikā, iegūt īslaicīgos tetovējumus. Mazākos svētku viesus priecēs zīmēšanas darbnīca sadarbībā ar Tehniskās jaunrades namu “Annas 2”, kā arī galda spēles sadarbībā ar “BrainGames”.
Pasākuma laikā varēs iegādāties šokolādes gardumus un dzērienus kafejnīcā “Lapsas māja”. Savukārt brīvdabas picērija “Vīnkalni” piedāvās gan sāļās, gan šokolādes picas.
No plkst. 20.00 “Šokolāde svētkos” uz skatuves kāps un visus atraisīs smiekliem improvizācijas teātris “DIVAS”. Vakara turpinājumā varēs ļauties Elizabetes Gailes, Katrīnas Gupalo un grupas “Producenti” muzikālajam sveicienam.

Ieeja BEZ MAKSAS.

❤️ Ierodoties uz “Šokolādes svētkiem” sarkanā apģērbā, dāvanā salds našķis.
❤️ 11. jūlijā darbosies īpaša 30% atlaide šokolādes tāfelītēm, kārbām un batoniņiem visos “Laimas” saldumu veikalos. Turklāt veikals Miera ielā 22 strādās līdz pat plkst. 22.00!

*Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un filmēts no pasākuma rīkotāja un citu tam pilnvaroto personu puses, un iegūtais video un foto materiāls ar apmeklētāja attēlu var tikt publicēts vai izmantots sociālajos tīklos vai citās publiski pieejamās vietnēs publicitātes vajadzībām.

Galerijas bilde no.1 - "Laimas" Šokolādes svētki 2023
Galerijas bilde no.2 - "Laimas" Šokolādes svētki 2023
Galerijas bilde no.3 - "Laimas" Šokolādes svētki 2023