Kopš 2012.gada “Laimas” labdarības namiņā piepildīti 12 220 bērnu sapņi

22.12.2022

Vakar, 21.decembrī, savu darbu šogad ir noslēdzis “Laimas” labdarības namiņš, piepildot vēl 1500 bērnu sapņus par Ziemassvētku brīnumu. Tādējādi kopš 2012.gada jau piepildīti 12 220 bērnu sapņi.

“Orkla Latvija” komunikācijas vadītāja Lineta Mikša: “Šis ir vienpadsmitais gads, kad ar sabiedrības un sociālo dienestu atbalstu mums ir izdevies piepildīt sapņus par Ziemassvētku brīnumu bērniem, kuru ģimenes to bieži vien paši nevar atļauties.  Šo gadu laikā ir iepriecinātas jau 12 220 bērnu sirdis, kuras ir saņēmušas precīzi to, ko bija vēlējušās! Šī labdarības iniciatīva ir īpaša tieši tādēļ, ka mēs neaicinām ziedot naudu, bet gan sarūpēt tieši to dāvanu, ko bērniņš ir uzzīmējis vai aprakstījis. Tādējādi labdaris ir bijis personīgi iesaistīts dāvanu sarūpējot, un arī saņem daudz lielāku gandarījumu, veicot labu darbu.   

“Laimas” labdarības namiņā bērnu sapņu piepildīšanai ik gadu piedalās gan ģimenes un draugi, gan uzņēmumi un to komandas, gan skolu un augstskolu kolektīvi. Cilvēki dāvanas sūta no ārvalstīm un par labdariem ir kļuvuši arī tie, kuriem brīnumu reiz palīdzējis piepildīt “Laimas” labdarības namiņš. 

Ir pagājuši 10 gadi, kopš kā bērns piedalījos Laimas labdarības namiņa projektā, un šis notikums joprojām silda manu sirdi. Nāku no maznodrošinātas daudz bērnu ģimenes un toreiz dzīvojām no viena pabalsta līdz nākamajam, bija arī brīži, kad naudas vispār nebija, arī svētki mūsmājas nebija nekas īpašs. Kad mēs ar brāli uzzīmējam to, ko vēlamies saņemt Ziemassvētkos, likās neticami, un neuztvērām to nopietni, bet, kad mēs saņēmām vairāk, nekā lūdzām, tas bija neticami” stāsta Ingūna Briška.

“Gadiem ejot, saprotu un novērtēju šo notikumu un cilvēku labās sirdis un viņu vēlmi piepildīt bērnu sapņus. Es zinu, cik grūti ir, kad tev nav nekā un cik grūti ir kādam to lūgt. Šobrīd, kad pati izvēlos bērnu kartītes un eju pirkt dāvaniņas, viss, par ko varu domāt, ir tās laimīgās actiņas, kas svētkos mirdzēs, saņemot kāroto,” papildina I.Briška 

“Laimas” labdarības namiņa komanda no sirds pateicas ikvienam ziedotājam, kurš ir piedalījies un sagādājis laimes pilnus mirkļus bērniem no ģimenēm ar dažādiem sociālajiem statusiem. 

Video stāsts par Ingūnas Briškas pieredz, piedaloties “Laimas” labadarības namiņa projektā var skatīt šeit:

 https://youtu.be/4RCBw_9DkZY