Iecienītajiem “Laimas” zefīriem trīs jaunas garšas

04.08.2022

Iemīļotais zīmols “Laima” papildinājis zefīru sortimentu ar trim jaunām garšām – greipfrūtu, ogu debesmannas un zemeņu, kā arī sortimentā atgriezies pircēju iecienītais rabarberu zefīrs.

Pilnveidojot produktu piedāvājumu, “Orkla Latvija” zīmols “Laima” šogad pircējiem piedāvā zefīrus ar trim jaunām un nebijušām garšām – “Maigums” greipfrūtu zefīru šokolādē, “Maigums” ogu debesmannas zefīru šokolādē, zemeņu zefīru, kā arī, zefīra garšu klāstā atgriezies pircēju jau reiz iemīļotais rabarberu zefīrs.


Esam gandarīti, ka papildinot mūsu ražotās produkcijas piedāvājumu, šogad pircējus varam priecēt ar trim, līdz šim mūsu sortimentā nebijušām garšām, kā arī, atsaucoties pieprasījumam, esam atsākuši rabarberu zefīra ražošanu, kas popularitāti iemantoja pagājušajā gadā, un šogad iekļauts pamatsortimentā. Būtiski, ka gan zemeņu, gan rabarberu zefīrā nav tauku, padarot šo produktu vēl pievilcīgāku pircējiem, kā arī – šie abi zefīri saulē nekūst, kas vasaras sezonā jo īpaši aktuāli.  Kā arī, domājot par videi draudzīgu risinājumu, zefīru iepakojumu esam radījuši no pārstrādājama materiāla”, - norāda Lineta Mikša, “Orkla Latvija” komunikācijas vadītāja.

 

Jauno garšu zefīri papildina arī eksporta produktu klāstu: zemeņu un rabarberu zefīri nopērkami Lielbritānijā, Norvēģijā, Kanādā un Nīderlandē,  “Maigums” ogu debesmannas zefīrs šokolādē – Norvēģijā, bet “Maigums” greipfrūtu  zefīrs šokolādē – Norvēģijā, Kanādā un Nīderlandē.

 “Laimas” zefīrs ir viegls un gaisīgs saldums, kas nesatur taukus un tā pamatmasas sastāvā ir dabisks ābolu biezenis, kas satur dažādas vērtīgas šķiedrvielas, kā arī olu baltums, sniedzot pievienoto vērtību. Ņemot vērā “Laimas” zefīra sastāvu – vērtīgo ābolu pektīnu un olbaltumu, tas ir labs našķis, bet ar zināmu enerģētisko vērtību - vienā “Laimas” vaniļas zefīrā ir 114 kcal, kas ir 6% no dienas minimuma, līdz ar to, tas lieliski iederēsies ikdienas sabalansētajā ēdienkartē, kā garda uzkoda.


Jaunos “Laimas”  zefīrus iespējams iegādāties gan “Orkla Latvija” interneta veikalā https://oveikals.lv/, gan arī “Laimas” saldumu veikalos, kā arī lielāko tirdzniecības tīklu veikalos.

Galerijas bilde no.1 - Iecienītajiem “Laimas” zefīriem trīs jaunas garšas
Galerijas bilde no.2 - Iecienītajiem “Laimas” zefīriem trīs jaunas garšas