“Gada Jaunais Produkts 2020” laureātu vidū ir “Laimas” "Maigums" zefīri šokolādē "Serenāde"

13.04.2021

Šogad “Gada Jaunais Produkts 2020” balva par veiksmīgāko jauno produktu kategorijā “Saldumi” piešķirta “Laimas” “Maigums” zefīriem šokolādē “Serenāde”.

Šogad “Gada Jaunais Produkts 2020” balva par veiksmīgāko jauno produktu kategorijā “Saldumi” piešķirta “Laimas” “Maigums” zefīriem šokolādē “Serenāde”.

“Laimas” “Maigums” zefīrs šokolādē “Serenāde” ir unikālas inovācijas piemērs, kur divi iecienīti, vēsturiski produkti apvienoti vienā, piedāvājot nebijušu garšas piedzīvojumu. Gaisīgais “Maigums” riekstu garšas zefīrs ar aprikožu garšas pildījumu tumšās šokolādes glazūrā pārsteidz un iepriecina ikvienu.

“Katru gadu mūsu zīmolu produktu sortiments tiek papildināts ar vairākiem desmitiem jaunu produktu, kurus izstrādājušas “Orkla Latvija” inovāciju un mārketinga komandas. Esam patiesi gandarīti, ka cilvēki novērtē gan mūsu radītos jaunumus, gan jau gadiem iecienītos produktus. Tieši cilvēku atzinība mūsu produktiem ir tā, kas mūs iedvesmo radīt arvien jaunus, nebijušus un interesantus produktus, kā arī turpināt attīstīt vēsturiskos produktus,” uzsver komunikācijas vadītāja Lineta Mikša. 

Ik gadu “Nielsen” analizē un izvērtē pārtikas un mājsaimniecības preču svarīgāko kategoriju 20 grupas. Lai identificētu 2020. gada veiksmīgākos jaunos produktus, pētījums tika veikts divos posmos. Pirmajā posmā tika analizēti produktu pārdošana dati, bet otrajā posmā pircēji vērtēja produktu atbilstību tendencēm, vai tas tika pamanīts, novērtēts un iegādāts atkārtoti. Gadā uzvarējušo produktu nosaka indekss, kas izveidots, balstoties uz objektīviem apgrozījuma datiem, kā arī individuālu klientu novērtējumu.