Zīmols “Laima” atbalsta Dziesmu un Deju svētkus

07.03.2018

Latvijā mīlētākais saldumu zīmols “Laima” pagājušās sestdienas rītā iepriecināja ar saldu sveicienu XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku biļešu pircējus, kuri jau no agra rīta pulcējās rindās, lai iegādātos biļetes uz gaidītāko Latvijas valsts simtgades pasākumu.

Latvijā mīlētākais saldumu zīmols “Laima” pagājušās sestdienas rītā iepriecināja ar saldu sveicienu  XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku biļešu pircējus, kuri jau no agra rīta pulcējās rindās, lai iegādātos biļetes uz gaidītāko Latvijas valsts simtgades pasākumu.

“Latvijas simtgade ir nozīmīgs brīdis mūsu tautas pastāvēšanas vēsturē. Arī mēs ar lielu prieku un lepnumu iesaistāmies un atbalstām Latvijas simtgades svinības, tostarp Dziesmu un Deju svētkus.  Latvijas mīlētākais saldumu zīmols “Laima” šajā vēsturiskajā notikumā būs kopā ar svētku dalībniekiem un apmeklētājiem, radot īpašu svinību noskaņu,” stāsta “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Lineta Mikša.

Par godu XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem “Laima” radīs arī īpašu un unikālu produktu kolekciju, kas būs veltīta tieši šim lielnotikumam. Speciāli svētkiem tiks radīts košs un spilgts produktu iepakojuma dizains, veltot to Latvijas kultūrvēsturiskajiem novadiem – Vidzemei, Latgalei, Kurzemei un Zemgalei.

Papildus tam zīmols “Laima” ir radījis arī unikālu Latvijas 100 gadu jubilejas kolekciju ar jaunu dizaina virzienu, kuru no citām atšķir patriotisms un lepnums par Latvijas vērtībām, kas izdzīvojušas cauri vairākiem gadsimtiem – Latvijas karogs, kultūra, vēsture, tradīcijas, latvju raksti, kā arī iemīļoti objekti – Vecrīgas arhitektūra, jūgendstila dekori, tradicionālie mūzikas instrumenti un rotas.

Kā ziņots iepriekš, 2017. gada 29.decembrī Latvijā mīlētākais saldumu zīmols “Laima” par godu Latvijas simtgadei atklāja atjaunotu leģendāro “Laimas” pulksteni, piešķirot tam jaunu izskatu, kā arī nebijušus elementus, kas padarījuši to ievērojamāku, spožāku un unikālāku. Viena no pulksteņa jaunajām funkcijām ir laika atskaites veikšana līdz Latvijas simtgadei – 2018. gada 18. novembra plkst. 17:00. Šāds laiks izvēlēts, jo tieši 1918. gada 18. novembrī plkst. 17.00 Rīgas pilsētas II teātra ēkā (tagad – Latvijas Nacionālais teātris) tika parakstīta Latvijas Valsts deklarācija un pasludināta Latvijas Republikas suverenitāte.