“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” eksportē 52% no saražotajiem “Maigums” zefīriem

24.02.2017

Vadošais konditorejas un uzkodu ražotājs “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” eksportē 52% no Latvijā ražotajiem “Laima” zefīriem “Maigums”. 2016. gadā pieauga “Maigums” eksporta apjomi tādos tirgos kā Izraēla, Īrija un Grieķija. Turpinot zefīru līnijas attīstību un stiprinot tās konkurētspēju vietējos un ārvalstu tirgos, “Laima” iepazīstina ar jaunumu – “Maigums” zefīriem ar “Rīgas Melnā Balzama Upeņu” pildījumu.

Vadošais konditorejas un uzkodu ražotājs “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” eksportē 52% no Latvijā ražotajiem “Laima” zefīriem “Maigums”. 2016. gadā pieauga “Maigums” eksporta apjomi tādos tirgos kā Izraēla, Īrija un Grieķija. Turpinot zefīru līnijas attīstību un stiprinot tās konkurētspēju vietējos un ārvalstu tirgos, “Laima” iepazīstina ar jaunumu – “Maigums” zefīriem ar “Rīgas Melnā Balzama Upeņu” pildījumu.

“Zefīri “Maigums” ir iecienītākie “Laima” zefīri Latvijas iedzīvotāju vidū, kā arī to popularitāte eksporta tirgos pieaug katru gadu. Kopumā no saražotajiem “Maigums” zefīriem mēs eksportējam vairāk nekā pusi un tieši 92% no tiem ir ar vaniļas garšu. Mēs esam pārliecināti, ka “Maigums” zefīri ar “Rīgas Melnā Balzama Upeņu” pildījumu veicinās “Laima” zefīru popularitāti gan vietējā, gan eksporta tirgū, kā to jau ir apliecinājušas “Laima” šokolādes konfektes ar balzama pildījumiem un garšām,” uzsver “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Lineta Mikša.

Līdz šim zīmolu “Laima” un “Latvijas balzams” sadarbības rezultātā jau ir tapušas unikālas šokolādes konfektes, kuras iecienītas gan Latvijā, gan ārvalstīs. “Rīgas Melnā Balzama” “Laima” šokolādes konfektes ir īpaši iecienītas Krievijā, Baltkrievijā, ASV, Kanādā, Vācijā, Izraēlā, Lielbritānijā un Īrijā.

Jaunais “Maigums” ar “Rīgas Melnā Balzama Upeņu” pildījumu pieejams dāvanu kārbās lielākajās tirdzniecības vietās no 2017. gada 10. februāra.

Šobrīd “Laima” produktu portfelī ir vairāk nekā 200 dažādi produkti, kas pieejami Latvijā un ārvalstīs. “Laima” produkcija tiek eksportēta uz teju 30 pasaules valstīm, tostarp Vāciju, Izraēlu, Krieviju, Lielbritāniju, Īriju, ASV, Kanādu un Baltkrieviju.