Noskaidrotas “Laimas” zefīru loterijas “Dodies saldā ceļojumā!” 2018.gada uzvarētājas

02.07.2018

Laimas zefīru loterija “Dodies saldā ceļojumā!” ir noslēgusies, pasniedzot divas dāvanu kartes ceļojumam 2000 eiro apmēr

Laimas zefīru loterija “Dodies saldā ceļojumā!” ir noslēgusies, pasniedzot divas dāvanu kartes ceļojumam 2000 eiro apmērā.

Vienu no tām laimēja Valentīna Šulte , kura iegādājās savus mīļākos zefīrus Maigums ar vaniļas garšu dāvanu iepakojumā, lai iepriecinātu savu kolēģi. Pasniedzot dāvanu kolēģei, Valentīna pati laimēja dāvanu karti ceļojumam. Pagaidām vēl galamērķi nav izvēlējusies, tomēr zina, ka ceļos kopā ar ģimeni un ir ļoti priecīga par laimestu, jo līdz šim loterijās nebija veicies.

Savukārt otra dāvanu karte ceļojumam 2000 eiro vērtībā piepildīs ogrēnietes Gunitas Rukmanes (foto pa labi) sapni par ilgi loloto ceļojumu uz Kanāriju salām. Pie balvas – dāvanu kartes ceļojumam 2000 eiro apmērā – Gunita tika pateicoties veiksmīgam Maigums banānu zefīru pirkumam.

Laimas zefīrs ir viens no Gunitas iecienītākajiem gardumiem. Divtik liels prieks bija uzzināt, ka, tieši pateicoties šim pirkumam vienā no Ogres pārtikas lielveikaliem, ir laimēts ceļojums uz sapņu zemi. Uz sapņu zemi, kas beidzot tiks apskatīta, izbaudīta tās kultūra un dabas skaistums. Lai gan parasti Gunita būtu izvēlējusies visiecienītākos Laima dzērveņu zefīrus, taču, ieraugot plauktā jaunos Maigums banānu zefīrus šokolādē, saprata, ka tie noteikti ir jāpagaršo. Tagad Gunitas sapnis par ceļojumu uz Kanāriju salām būs izsapņots un piepildīts.

Laimas zefīru loterijā “Dodies saldā ceļojumā!” no 1.maija līdz 30.jūnijam ik nedēļu tika izlozētas arī naudas balvas 200 eiro apmērā. Visi laimētāju vārdi publicēti šeit: https://www.laima.lv/zefiruloterija/