Māksliniece Kristīne Luīze Avotiņa ieskandina pavasarai kopā ar "Laima" saldumiem

01.03.2024

Atklājot pavasari, iemīļotā Latvijas māksliniece Kristīne Luīze Avotiņa, kuras darbiem raksturīga koša, dinamiska un spilgta krāsu saspēle, izveidojusi īpašu vizuālo ietērpu “Laima” saldumu Pavasara kolekcijai. Jaunā vizuālā tēla pamatā ir mākslinieces veidotās gleznas – pavasara nakts un diena, kuru centrā uzzied floras un faunas kompozicionālā mijiedarbība.


Domājot par abām gleznām, kas tapušas Pavasara kolekcijai, jau sākotnēji ļoti skaidri iezīmējās tas, ko vēlos redzēt – ziedi, mazie putniņi, kas pēc ziemas atkal atgriežas Latvijā, pavasara nakts un diena. Vēlējos, lai iepakojumu dizains, kas veidots, izmantojot abu gleznu fragmentus, būtu krāšņs un aicinošs – lai šokolādes tāfelīti gribētos pasniegt kā skaistu dāvanu,” stāsta Kristīne Luīze Avotiņa. Kad māksla var iziet ārpus audekla un gleznojums un roku darbs tiek digitalizēts - tas ir brīnišķīgi. Veidojot kompozīciju un domājot par abām gleznām, man bija svarīgi, lai rezultāts ir skaists, lai iepakojums ir bagātīgs, lai šokolādes tāfelīte sagādā ne tikai garšas baudījumu, bet arī vizuālu iepriecinājumu. Es lepojos ar šo darbu un saku paldies zīmolam “Laima” par uzaicinājumu un uzticēšanos!”

 

Savukārt “Orkla Latvija” Komunikācijas vadītāja Laura Bagātā, par sadarbību ar mākslinieci un jauno Pavasara kolekciju, stāsta: “Pavasaris ir laiks, ko gaidām ar vislielāko nepacietību. Tas ir bagāts ar dzīvību, enerģiju un visu skaisto, kas lēnām mostas - gan dabā, gan cilvēkos. “Laima” jaunā Pavasara kolekcija ir īpašs un vienlaikus – ļoti gaidīts notikums gan mums pašiem, gan ikvienam “Laima” saldumu cienītājam. Gleznotāja Kristīne Luīze Avotiņa piešķīrusi ļoti skaistu vizuālo noformējumu iecienītajiem ”Laima” produktiem, kuros mākslas baudītāji noteikti atpazīs māksliniecei raksturīgos spilgtos un piesātinātos krāsu salikumus, ziedus un putnus, kas vēsta par pavasara tuvošanos. Pavasaris ir laiks, kad ne tikai uzkrājam enerģiju un izbaudām krāsas, kas lēnām mostas, bet arī īpaši izrādām vēlmi dāvināt un lutināt.  Un tieši jaunā Pavasara kolekcija ar talantīgās mākslinieces gleznu uz katra produkta, ir dāvināšanas vērta gan pašiem sev iepriecinājumam, gan kādam mīļam cilvēkam.”

 

“Laimas” Pavasara kolekcijas jaunajā vizuālajā ietērpā pircējiem būs pieejamas iecienītākās zīmola šokolādes konfektes un šokolādes tāfelītes, kā arī populārais zefīrs “Maigums”, kas Pavasara kolekciju ieskandinās ar jaunu, maigu mango garšu.

 


Papildu informācijai:

Laura Bagātā

Komunikācijas vadītāja

SIA “Orkla Latvija”

E-pasts: laura.bagata@orkla.lv

Mobilais tālrunis: +371 26115666

www.orkla.lv

Galerijas bilde no.1 - Māksliniece Kristīne Luīze Avotiņa ieskandina pavasarai kopā ar "Laima" saldumiem
Galerijas bilde no.2 - Māksliniece Kristīne Luīze Avotiņa ieskandina pavasarai kopā ar "Laima" saldumiem