“Laimas” Šokolādes svētki priecēs šokolādes mīļotājus

04.07.2022

Tradicionālie “Laimas” Šokolādes svētki notiks arī šogad, un ikviens saldā garduma mīļotājs uz svētku svinībām ir gaidīts Starptautiskajā šokolādes dienā – 11. jūlijā – Miera ielā 22, Rīgā.

Pieredzes bagātākais un senākais šokolādes zīmols Latvijā – “Laima” – svētku viesiem sarūpējis iespēju bez maksas, gida pavadībā, apmeklēt “Laimas” šokolādes muzeju, kas būs atvērts no plkst. 12.00 līdz 17.00. Savukārt vakarā, no plkst. 19.30 Miera ielas 22 pagalmā būs iespēja izbaudīt vizināšanos īpašajā svētku karuselī, našķoties ar šokolādēm, šokolādes popkornu un zefīriem, kā arī noskatīties uz patiesiem notikumiem balstīto piedzīvojumu filmu bērniem – Latvijā tapušo režisores Madaras Dišleres kinofilmu “Paradīze’ 89”. Tāpat, ikvienam vakara viesim būs iespēja iemūžināt mirkļus pie visiem zināmā “Laimas” pulksteņa, kas svētku vakarā būs “ieradies” svinībās.


“Šokolādes svētki kļūst par tradīciju, kas plašā lokā pulcē draugus un ģimenes – kā lielus, tā arī mazus šokolādes mīļotājus, un, prieks, ka saviem klientiem varam dāvināt skaistu kopā būšanas mirkli! Aicinām ikvienu izbaudīt “Laimas” ražoto šokolādi, kopā noskatīties filmu visai ģimenei, kā arī aplūkot “Laimas” šokolādes muzeja ekspozīciju un uzzināt visu par šokolādes vēsturi cauri laikiem!” saka uzņēmumaOrkla Latvija” Komunikācijas vadītāja Lineta Mikša.

 

“Laima” svin Šokolādes svētkus un aicina ikvienu svinēt tos kopā!