“Laimas” loterijas uzvarētāja saņem balvā jaunu auto

13.09.2019

Jau septiņus gadus vasaras periodā zīmols “Laima” saviem lojālajiem patērētājiem un šokolādes mīļotājiem piedāvā lielo šokolādes tāfelīšu loteriju, kas norisinās jūlijā un augustā. Viss, kas jāizdara, lai piedalītos loterijā – jāiegādājas vismaz viena “Laimas” šokolādes tāfelīte.

Jau septiņus gadus vasaras periodā zīmols “Laima” saviem lojālajiem patērētājiem un šokolādes mīļotājiem piedāvā lielo šokolādes tāfelīšu loteriju, kas norisinās jūlijā un augustā. Viss, kas  jāizdara, lai piedalītos loterijā – jāiegādājas vismaz  viena “Laimas” šokolādes tāfelīte.

 

Aizvadītajos gados šīs loterijas ietvaros pasniegtas naudas balvas un ceļojumi, bet šogad pirmo reizi galvenā balva bija jauna automašīna “Opel Crossland” no SIA “Amserv Krasta”!

 

Lielajā “Laimas” šokolādes tāfelīšu loterijā piedalījās visas pastāvīgā sortimenta tāfelītes. Starpizlozes tika veiktas katru nedēļu, dāvinot deviņas naudas balvas, katru 100 EUR vērtībā, kā arī “Laimas” saldumu grozus 30 EUR vērtībā. Kopumā loterijai reģistrējās vairāk nekā 43 000 loterijas dalībnieku, bet par galvenās balvas un jaunā auto ieguvēju šodien, 11.septembrī, kļuva Laila Boķe-Hartiga, kura, savā īpašumā ieguva jaunu, košu “Opel Crossland”.

 

Laila ir četru dēlu mamma no Liepājas, kurai “Laimas” šokolādes baudīšana izvērtusies īpaši veiksmīga! Saņemot laimētā auto atslēgas, Laila neslēpa savu sajūsmu: “Mans sens sapnis bija sarkans auto! Es nespēju noticēt, ka tas tagad ir mans”!  

 

Laila atzina, ka ir liela saldummīle, bet loterijai bija piereģistrējusi tikai vienu “Laimas” šokolādes tāfelīti “MadMilk” ar mini zefīriem.

 

Zīmola “Laima” vārdā mēs sirsnīgi sveicam loterijas uzvarētāju un novēlam laimīgu ceļu ar jauno auto, kā arī pateicamies SIA “Amserv Krasta” par sadarbību!

Galerijas bilde no.1 - “Laimas” loterijas uzvarētāja saņem balvā jaunu auto
Galerijas bilde no.2 - “Laimas” loterijas uzvarētāja saņem balvā jaunu auto
Galerijas bilde no.3 - “Laimas” loterijas uzvarētāja saņem balvā jaunu auto