“Laimas” labdarības namiņš šogad uzsāk otro desmitgadi!

09.11.2022

Labdarības projektā piedalās bērni no ģimenēm ar dažādiem sociālajiem statusiem – gan no daudzbērnu, audžu un maznodrošinātām ģimenēm, gan bērni ar invaliditāti. Tieši šeit viņu sapņi par Ziemassvētku dāvanām sastop cilvēkus, kuri ir gatavi tos piepildīt. Bērnu zīmētās kartītēs glabā ļoti dažādas vēlmes – sākot no ikdienā nepieciešamām praktiskām lietām līdz tādām, kas noderīgas brīvajā laikā un palīdz izkopt spējas un talantus. Šī labdarības iniciatīva tiek īstenota ciešā sadarbībā ar Latvijas reģionu sociālajiem dienestiem.

Kopš projekta sākuma 2012. gadā kopā esam palīdzējuši vairāk nekā 10 700 bērniem un šogad iepriecināsim vēl 1500 bērnus. Mēs no sirds esam pateicīgi ikvienam, kurš ir atbalstījis mūsu darbību un ļāvis ienest svētku brīnumu un gaišumu ģimenēs, kurām tik ļoti vajadzīgs mūsu atbalsts.

No 14. novembra līdz 18. decembrim ikviens var apmeklēt „Laimas” labdarības namiņu virtuāli mājaslapā www.laimasnamins.lv vai kādā no projekta vēstniecībām Latvijā – Vidzemes koncertzālē “Cēsis”, Liepājas teātrī, Latgales vēstniecībā “Gors” – un iepazīties ar visām bērnu zīmētajām kartītēm, un parūpēties par kādu no 1500 sapņiem, ko piepildīt!

Galerijas bilde no.1 - “Laimas” labdarības namiņš šogad uzsāk otro desmitgadi!
Galerijas bilde no.2 - “Laimas” labdarības namiņš šogad uzsāk otro desmitgadi!
Galerijas bilde no.3 - “Laimas” labdarības namiņš šogad uzsāk otro desmitgadi!
Galerijas bilde no.4 - “Laimas” labdarības namiņš šogad uzsāk otro desmitgadi!