“Laimas labdarības namiņa” labdarības akcijā piepildītas visas 1200 bērnu vēlmes

19.12.2023

Ar piepildītiem 1200 bērnu Ziemassvētku sapņiem un sarūpētām dāvanām šodien noslēdzas šī gada labdarības iniciatīva “Laimas labdarības namiņš”.

 

Esam pateicīgi ikvienam ziedotājam, kurš atsaucies, lai kopā mēs varētu piepildīt Ziemassvētku sapņus, cerības un vēlmes 1200 bērniem visā Latvijā! Ik katrs no mums var nonākt situācijā, kad īpaši vajadzīgs atbalsts, spēks un iedrošinājums. Tieši tādēļ sarūpētās dāvanas ne tikai iepriecina bērnus, kuri zīmējuši kartiņas un rakstījuši savus Ziemassvētku sapņus, bet arī stiprina vecākus, atgādinot, ka viņi nav vieni un brīdī, kad dzīves iziacinājumu ir vairāk, atbalsts iespējams visnegaidītākajā veidā,” noslēdzoties akcijai saka “Orkla Latvija” valdes priekšsēdētājs Toms Didrihsons. Paldies gan indivuduāliem ziedotājiem, gan ģimenēm, kas atsaucās akcijas aicinājumam un uzņēmumiem, kas šogad izvēlējās atbalstīt “Laimas labdarības namiņu”! Paldies ikvienam ziedotājam no Latvijas, kā arī tiem, kuri esot tālumā – ārpus Latvijas, joprojām domās ir šeit un ar savu sarūpēto dāvanu ļauj piepildīties bērnu sapņiem!


Iniciatīva tiek īstenota jau 12. gadu pēc kārtas un kopā šajos gados iepriecināti vairāk nekā 13 000 bērnu. Šogad bērnu vēlmes bijušas visdažādākās – sākot no rotaļlietām un viedierīcēm vai ārpusskolas nodarbībās nepieciešamām lietām – sporta apviem vai mūzikas instrumentiem, līdz pavisam praktiskām vajadzībām: gultasveļai, apģērbam un apaviem. Salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem, tieši praktisko dāvanu lūgumu šogad bijs vairāk kā iepriekš.


Jāatzīmē, ka “Laimas labdarības namiņš”, pēc vairāku gadu pārtraukuma, šogad atkal gaidīja iniciatīvas atbalstītājus arī klātienē pašā Rīgas sirdī, Doma laukumā, Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņa ietvaros. Laikā no 2. decembra līdz 19. decembrim to apmeklēja aptuveni 8500 cilvēku. Tāpat šogad “Laimas labdarības namiņa” radošās darbnīcas devās uz astoņām pilsētām Latvijā, lai kopā ar apmeklētājiem veidotu vārdu kartītes dāvaniņu saņēmējiem.


Lai arī “Laimas labdarības namiņa” akcija šogad noslēgusies, mājīgais namiņš, kas tapis sadarbībā ar koka būvniecības uzņēmumu DEKO, turpinās darbu un līdz pat Ziemassvētku tirdziņa noslēgumam atradīsies Doma laukumā, kur ikviens aicināts izgatavot drosmes vēlējuma kartītes Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas mazajiem pacientiem. Kartīšu izgatavošanas darbnīca darbosies no  20.-22.12. un 27.-29.12.2023. un 02.- 05.01. 2024 no plkst. 16.00-19.00.


Paldies ikvienam par sirsnību un atsaucību kā arī paldies sadarbības partneriem – “Deko” koka mājas, pasākumu aģentūrai “LISTT’, “Rolling” un DPD kurejrpastam.

Tiekamies nākamajā gadā “Laimas labdarības namiņā”!

 

 

Papildu informācijai:

Laura Bagātā

Komunikācijas vadītāja

SIA “Orkla Latvija”

E-pasts: laura.bagata@orkla.lv

Mobilais tālrunis: +371 26115666

www.orkla.lv


Galerijas bilde no.1 - “Laimas labdarības namiņa”  labdarības akcijā piepildītas visas 1200 bērnu vēlmes
Galerijas bilde no.2 - “Laimas labdarības namiņa”  labdarības akcijā piepildītas visas 1200 bērnu vēlmes