Jau trešo gadu aicina uz Šokolādes skolu

01.08.2016

Latvijā mīlētākā saldumu zīmola “Laima” šokolādes muzejā jau trešo gadu pēc kārtas, šā gada 10. augustā un 24. augustā, organizēs unikālo Šokolādes skolu, kuras ietvaros mazajiem gardēžiem būs iespēja nogaršot un gatavot šokolādi, iepazīstot tās labākās īpašības, kā arī izglītoties un izzināt zīmola “Laima” vērtības un tradīcijas.

Latvijā mīlētākā saldumu zīmola “Laima” šokolādes muzejā jau trešo gadu pēc kārtas, šā gada 10. augustā un 24.  augustā, organizēs unikālo Šokolādes skolu, kuras ietvaros mazajiem gardēžiem būs iespēja nogaršot un gatavot šokolādi, iepazīstot tās labākās īpašības, kā arī izglītoties un izzināt zīmola “Laima” vērtības un tradīcijas.

“Dalīties mīlestībā, ko sniedz šokolāde, ir mūsu lielākais prieks, tādēļ “Laimas” šokolādes muzejs jau trešo gadu piedāvā skolēnu brīvlaikā izglītoties un iegūt daudz jaunu zināšanu par šokolādi un tās ražošanas procesiem, kā arī iemācīties pagatavot šokolādes konfektes un dekorēt kūkas. Šokolādes skola ir aizraujošs piedzīvojums, kurā bērni iegūst jaunus draugus un neaizmirstamus iespaidus,” piebilst “Laimas” šokolādes muzeja vadītāja Liena Skadiņa.

Šogad Šokolādes skola tiek organizēta jau otro reizi. Skolēnu vasaras brīvlaikā iespējams saldummīļus pieteikt programmai 10.augustā vai 24.augustā. Šokolādes skola norisinās “Laimas” šokolādes muzejā, Miera ielā 22, no plkst.12:00 līdz 19:00. Dalībnieku ieteicamais vecums ir no astoņiem līdz trīspadsmit gadiem. Plašāka informācija par Šokolādes skolu pieejama “Laimas” šokolādes muzeja mājas lapā www.laimasokoladesmuzejs.lv.

“Laimas” šokolādes muzejs, kopš tā atklāšanas 2013. gadā, piedāvā apmeklētājiem izzināt šokolādes ražošanas tradīcijas, pieredzi un iespēju izbaudīt apmeklējumu ar visām maņām – redzot, garšojot, sadzirdot un sajūtot. Muzejs ir iecienīts apskates objekts gan Latvijas, gan ārvalstu viesu vidū. Tā platība ir 520 kvadrātmetru, ekspozīcijas iekārtošanā ir izmantoti 100 kilogramu īsto kakao pupiņu, savukārt tā vecākajam eksponātam ir vairāk nekā 120 gadu.

Par “Laima”:

“Laima” ir atpazīstamākais saldumu zīmols Baltijā, kas apvieno visas Latvijas saldumu rūpniecības vēsturi vairāku gadsimtu garumā. “Laima” pērn atzīmēja 145 gadu jubileju. “Laimai” raksturīgo unikālo garšu nodrošina šokolāde, kas pagatavota, saglabājot senās prasmes un receptes, kas papildinātas ar mūsdienīgām ražošanas tehnoloģijām un metodēm. Pašlaik “Laima” produktu portfelī ir teju 250 dažādi produkti, kas pieejami Latvijā un ārvalstīs. “Laima” produkcija tiek eksportēta uz 31 pasaules valsti, tostarp ASV, Kanādu, Ķīnu, Izraēlu, Lielbritāniju, Īriju, Krieviju, Baltkrieviju, Azerbaidžānu, Kazahstānu, Turkmenistānu.

Par “Orkla Confectionery & Snacks Latvija”:

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” (iepriekš “NP Foods”) ir viens no vadošajiem šokolādes un konditorejas izstrādājumu, kā arī uzkodu ražošanas uzņēmumiem Baltijas valstīs. “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” pārstāv šādus produktu zīmolus: Laima, Selga, Staburadze, Ādažu Čipsi un Taffel. Uzņēmums eksportē preces uz gandrīz 30 valstīm, tajā kopumā strādā vairāk nekā 1 000 cilvēki.

Par “Orkla”:

“Orkla” ir tirgus līderis plaša patēriņa produktu, kā arī mazumtirdzniecības, pārtikas, maiznīcu un konditoreju konceptuālo risinājumu piegādē Ziemeļvalstīs un Baltijas reģionā. “Orkla” grupai ir arī stipras tirgus pozīcijas dažādās produktu kategorijās Indijā, Čehijā un Austrijā. Uzņēmums ir galvenais piegādātājs Eiropas maizes tirgus segmentā. “Orkla” ir Oslo Fondu biržā (Oslo Stock Exchange) kotēta kompānija; tā bāzēta Oslo, Norvēģijā. “Orkla” apgrozījums 2014. gadā bija 30 miljardi NOK (3,41 miljardi EUR), grupā strādā 13 tūkstoši darbinieku.