Godinot Latvijas simtgadi, atvērts jauns “Laimas” veikals Vecrīgā

28.11.2018

Investējot vairāk nekā 95 tūkstošus eiro, “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” atvēris valsts simtgadei veltītu Latvijā mīlētākā saldumu zīmola “Laima” veikalu Vecrīgā, Vaļņu ielā 28.

Investējot vairāk nekā 95 tūkstošus eiro, “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” atvēris valsts simtgadei veltītu Latvijā mīlētākā saldumu zīmola “Laima” veikalu Vecrīgā, Vaļņu ielā 28.

Esam ļoti priecīgi par godu Latvijas simtgadei atvērt vēsturiska koncepta “Laimas” saldumu veikalu. “Laima” vienmēr ir bijusi un turpina būt Latvijas dzīves priecīgo un svarīgo mirkļu līdzgaitniece, augot kopā ar vairākām iedzīvotāju paaudzēm. Mēs esam lepni par mūsu valsts un zīmola vēsturi, tādēļ jaunā veikala konceptā apvienojām Vecrīgas vēsturisko telpu auru ar mūsdienīgiem dizaina risinājumiem. Šis veikals sagaidīs ikvienu ar valdzinošu 30. gadu retrospekciju un īpaši šim veikalam izgatavotām mēbelēm un dizaina elementiem,” stāsta “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” valdes priekšsēdētājs Toms Didrihsons.

Jaunais veikals Vecrīgā ir 60 kvadrātmetrus plašs ar kafejnīcas zonu, kur baudīt karsto šokolādi vai gabaliņu savas iecienītās tortes.

Šogad “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” atvēra vēl divus jaunus “Laimas” saldumu veikalus: Ādažos, tirdzniecības centrā “Apelsīns” un Rīgā, tirdzniecības centrā “Rīga Plaza”.

Šobrīd Latvijā ir 19 “Laimas” saldumu veikali, no kuriem 13 ir Rīgā, bet seši – citās Latvijas pilsētās. “Laimas” saldumu veikalos vienmēr pieejams plašākais “Laimas”, “Selgas” un “Staburadzes” produktu klāsts, kā arī produktu jaunumi, ar kuriem iepazīstina zinošas pārdevējas. “Laimas” saldumu veikalos var iegādāties produktus, ko nevar nopirkt citos veikalu tīklos, piemēram, eksportam ražotus produktus.

Šobrīd iecienītākie produkti “Laimas” veikalos ir konfektes “Serenāde”, “Trifele”, “Lācītis Ķepainītis” un torte “Cielaviņa”. Pēdējā gada laikā būtiski pieauguši pārdošanas apjomi arī ekskluzīvās kolekcijas saldumiem.