Doma laukumā sāk darboties Laimas labdarības namiņš

02.12.2023

Šodien, klātesot Ministru prezidentei Evikai Siliņai, Doma laukumā atklāts Laimas labdarības namiņš, kas darbosies līdz 19. decembrim, aicinot atsaukties un piepildīt 1200 bērnu sapņus par Ziemassvētku brīnumu.

Uzņēmuma “Orkla Latvija” labdarības iniciatīva Laimas labdarības namiņš iegājis otrajā gadu desmitā, un vienpadsmit pastāvēšanas gadu laikā sarūpējis dāvanas 12 220 bērniem no visas Latvijas. Šogad, pēc dažu gadu pārtraukuma, iemīļotais Laimas labdarības namiņš atgriežas klātienē un no 2. līdz 19. decembrim ikviens aicināts viesoties namiņā Doma laukumā, Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņa ietvaros.


“Paldies Ministru prezidentei Evikai Siliņai, kas pagodinājusi Laimas labdarības namiņu, piekrītot kļūt par mūsu labdarības iniciatīvas patronesi. Šo gadu laikā Laimas labdarības namiņš ir tapis par svarīgu labdarības iniciatīvu, kas palīdz bērniem, kuru ilgas, sapņus un vēlmes ne vienmēr var piepildīt vecāki, tādēļ esam pateicīgi ģimenēm visā Latvijā, kas atsauksies aicinājumam, stiprinot tās ģimenes, kurām šobrīd atbalsts un iedrošinājums ir īpaši vajadzīgs. Vienpadsmit gadu laikā esam redzējuši, ka dažkārt bērnu lūgumi ir ne tikai par savu, bet vecāku sapņu piepildīšanos, un katram no mums ir dota iespēja atsaukties kādam no šiem lūgumiem, darot īpašu svētku laiku kādam, kurš to ļoti gaida,” Laimas labdarības namiņa atklāšanā bilda “Orkla Latvija” valdes priekšsēdētājs Toms Didrihsons. “Prieks, ka Laimas labdarības namiņš atkal ir atgriezies klātienē, un aicinu ikvienu rīdzinieku un pilsētas viesi, kurš decembrī viesosies Doma laukuma Ziemassvētku tirdziņā, iegriezties arī Laimas labdarības namiņā!”

 

Ministru prezidente Evikas Siliņa Laimas labdarības namiņa atklāšanā bilda: “Atnākot uz šo namiņu var sajusties mazliet kā pasakā. Šeit katrs var piedalīties svētku brīnuma radīšanā, iepriecinot Latvijas bērnus un ģimenes. Paldies ikvienam, kurš svētku laikā un savā ikdienā iesaistās labdarības akcijās, un galvenais – visiem, kuri tās organizē, veicot neredzamo darbu aiz tām. Īstā Ziemassvētku burvība ir tieši par to – savstarpējo atbalstu, būšanu cits citam blakus un dalīšanos svētku priekā.

 

Viesojoties Laimas labdarības namiņā, Doma laukumā, ikviens varēs aplūkot bērnu zīmētās kartītes un izlasīt viņu Ziemassvētku vēlmes, izvēlēties, kuru no bērnu sapņiem piepildīt, kā arī – iepriecināt sevi ar kādu no “Laimas” saldumiem un kopā ar saviem bērniem izkrāsot kādu no miniatūrajiem koka namiņiem.


Kā arī, to, kādi šogad ir bērnu sapņi, var arī uzzināt, ielūkojoties Laimas labdarības namiņa mājas lapā www.laimasnamins.lv, kur virtuāli iespējams iepazīties ar bērnu gatavotajām kartītēm. Kad kartīte izvēlēta un dāvana sarūpēta, aicinām aizpildīt pieteikuma formu projekta mājas lapā un ikviens dāvanu varēs nodot tuvākajā “DPD” paku skapī vai lielākas dāvanas nosūtīt ar “DPD” kurjeru bez maksas.

 

 

Par “Orkla Latvija”:

“Orkla Latvija” kopējais apgrozījums 2021. gadā bija 112,8 miljoni eiro. “Orkla” ir eksperts spēcīgu vietējo zīmolu attīstībā, saglabājot to produktu tradīcijas, vērtības un modernizējot ražošanas procesus. “Orkla Latvija” pārstāv tādus Latvijā iemīļotus zīmolus kā “Laima”, “Selga”, “Staburadze”, “Ādažu”, “Taffel the Original Snacks”, “Spilva”, “Gutta”, “Naturli” un citus.

 

Papildu informācijai:

Ilze Vītola

E-pasts: ilze.vitola@mmacomms.lv

28737791

Galerijas bilde no.1 - Doma laukumā sāk darboties Laimas labdarības namiņš
Galerijas bilde no.2 - Doma laukumā sāk darboties Laimas labdarības namiņš
Galerijas bilde no.3 - Doma laukumā sāk darboties Laimas labdarības namiņš
Galerijas bilde no.4 - Doma laukumā sāk darboties Laimas labdarības namiņš
Galerijas bilde no.5 - Doma laukumā sāk darboties Laimas labdarības namiņš
Galerijas bilde no.1 - Doma laukumā sāk darboties Laimas labdarības namiņš