Divās “Laimas” saldumu loterijās laimēti ceļojumi vairāku tūkstošu eiro vērtībā

08.07.2019

Pēdējos mēnešos zīmols “Laima” priecējis ar divām saldām loterijām. Viena no tām bija “Saldumu dienu” loterija, kas norisinājās maijā, kad, iegādājoties jebkuru “Laimas” produktu “Mans Rimi” veikalos, bija iespēja reģistrēt čeku loterijai. “Saldumu dienu” loterijas galvenā balva bija sapņu ceļojums 3 000 eiro vērtībā, kā arī bagātīgi “Laimas” saldumu komplekti vēl saldākām svinībām.

Pēdējos mēnešos zīmols “Laima” priecējis ar divām saldām loterijām. Viena no tām bija “Saldumu dienu” loterija, kas norisinājās maijā, kad, iegādājoties jebkuru “Laimas” produktu “Mans Rimi” veikalos, bija iespēja reģistrēt čeku loterijai. “Saldumu dienu” loterijas galvenā balva bija sapņu ceļojums 3 000 eiro vērtībā, kā arī bagātīgi “Laimas” saldumu komplekti vēl saldākām svinībām.

“Saldumu dienu” loterijas uzvarētāja Sandra Macivka līdz pat apbalvošanas brīdim neticēja, ka ir laimējusi 3 000 eiro vērtu dāvanu karti no “Vanilla Travel”. Par Sandras laimīgo pirkumu kļuva tumšā šokolāde “Lukss”, kas ir arī viņas mīļākais gardums. “Laima” piepildīja viņas sen loloto sapni, jo Sandra vienmēr bija sapņojusi par ceļojumu uz Taizemi, kas tagad noteikti tiks realizēts.


Savukārt no maija līdz pat 30. jūnijam norisinājās “Zefīru loterija”, kurā varēja piedalīties, iegādājoties jebkuru “Laimas” zefīru vai “Maigums” iepakojumu un, reģistrējot čeku loterijas mājaslapā. Kopumā balvu fondu veido deviņas naudas balvas – katra 200 eiro vērtībā, kā arī divas lielās ceļojuma dāvanu kartes 2 000 eiro vērtībā no “Vanilla Travel”.

Pagājušajā nedēļā sveicām pirmo “Zefīru loterijas” galvenās balvas – ceļojuma 2 000 eiro vērtībā – ieguvēju. No 10 320 loterijas dalībniekiem par laimīgo uzvarētāju kļuva Jevgenija Justamente, kura savu veiksmīgo pirkumu veica “Mego” veikalā Rīgā, iegādājoties “Maigums” vaniļas zefīru kārbu. Šobrīd Jevgenija vēl nav izvēlējusies ceļojuma galamērķi, bet viņa plāno doties uz vietu, kas atrodas okeāna krastā.


Un šonedēļ laimētāja ir Alena Jasinska, kura ir patiess Laimas klients un ir iegādājusies vairākus mūsu produktus! Savu laimīgo pirkumu viņa ir veikusi veikalā Mego, Rīgā. Šoreiz viņa iegādājusies divus zefīra iepakojumus- melleņu un dzērveņu. Tostarp, viņas čekā uzrādās, ka ir pirkusi arī trīs vafeļu tortes- Lācītis ķepainītis, Moka un Vāverīte. Kopā loterijā ir saņemtas 11436 reģistrācijas. Viņa loterijai ir reģistrējusies pašā loterijas sākuma posmā – 5.maijā.

#laima

Galerijas bilde no.1 - Divās “Laimas” saldumu loterijās laimēti ceļojumi vairāku tūkstošu eiro vērtībā
Galerijas bilde no.2 - Divās “Laimas” saldumu loterijās laimēti ceļojumi vairāku tūkstošu eiro vērtībā
Galerijas bilde no.3 - Divās “Laimas” saldumu loterijās laimēti ceļojumi vairāku tūkstošu eiro vērtībā