Aicina uz Šokolādes svētkiem “Laimas” fabrikas pagalmā

02.07.2018

Par godu Starptautiskajai šokolādes dienai Latvijā mīlētākais saldumu zīmols “Laima” aicina uz Šokolādes svētkiem 2018. gada 11.jūlijā.

Par godu Starptautiskajai šokolādes dienai Latvijā mīlētākais saldumu zīmols “Laima” aicina uz Šokolādes svētkiem 2018. gada 11.jūlijā. Šajā dienā Rīgas iedzīvotājiem un viesiem “Laimas” šokolādes fabrikas pagalmā, Miera ielā 22 būs sarūpēti gardi un interesanti pārsteigumi, kā arī daudzveidīga svētku programma.

Šokolādes dienā no plkst. 16.00 līdz 23.00 “Laima” aicinās iesaistīties dažādās aktivitātēs – piedalīties lielajā saldumu loterijā, kopīgā šokolādes gleznas veidošanā, foto aktivitātēs un  ļauties maģijai kopā ar burvju mākslinieku. Papildus tam bērni varēs laisties Laimes karuselī, piedalīties sejas apgleznošanas darbnīcā un daudzās citās aizraujošās aktivitātēs.

Līdztekus aktivitātēm “Laimas” pagalmā uz lielās skatuves muzicēs vairāki iecienīti Latvijas mākslinieki. Jau plkst. 17.00 uzstāsies jaunā, talantīgā dziedātāja PATRISHA, savukārt plkst. 19.00 blūza/folk grupa “RAHU THE FOOL”, bet plkst. 21.00 ar koncertprogrammu “Mēs pārejam uz Tu” visus priecēs Latvijā iemīļotā dziedātāja Aija Andrejeva un viesmākslinieki Alex un Ansis.