Veikali

Shop No.59

Miera iela 22, Rīga

Weekdays 08.00-21.00
Saturday 09.00-20.00
Sunday 09.00-19.00

Shop No.1

Tallinas iela 72/74, Rīga

Weekdays 08.00-20.00
Saturday 09.00-19.00
Sunday 10.00-18.00

Shop No.52

Merķeļa iela 13, Rīga

Weekdays 08.00-21.00
Saturday 10.00-19.00
Sunday 10.00-18.00

Shop No.57

Sķūņu iela 16, Rīga

Weekdays 08.30-21.30
Saturday 09.00-22.00
Sunday 10.00-21.00

Shop No.1

Brīvības iela 430, Rīga

Weekdays 08.00-19.30
Saturday 09.00-17.00
Sunday 10.00-16.00

Shop No.4

Valdemāra iela 67, Rīga

Weekdays 07.00-20.00
Saturday 09.00-18.00
Sunday 10.00-16.00

SH/C Origo

Stacijas laukums 2, T/C Origo, Rīga

Weekdays 07.00-21.00
Saturday 08.00-21.00
Sunday 09.00-21.00

SH/P Alfa

Brīvības iela 372, T/P Alfa, Rīga

Every day 10.00-22.00

SH/C Spice

Lielirbes iela 29, T/C Spice, Rīga

Every day 09.00-22.00

SH/C Akropole

Maskavas iela 257, T/C Akropole, Rīga

Every day 10.00-22.00

Shop No.60

Jomas iela 62, Jūrmala, Majori

Monday - Thursday 10.00-19.00
Friday, Saturday 10.00-20.00
Sunday 10.00-19.00

SH/C Apelsīns

Rīgas gatve 5, T/C Apelsīns, Ādaži

Every day 10.00-21.00

Shop No.7

Rīgas iela 26, Valmiera

Weekdays 08.00-19.30
Saturday 09.00-17.00
Sunday closed

Shop No.21

Mātera iela 26, Jelgava

Weekdays 08.00-19.30
Saturday 09.00-16.00
Sunday 10.00-15.00

SH/C Kurzeme

Lielā iela 13, T/C Kurzeme, Liepāja

Weekdays 10.00-20.00
Saturday 10.00-20.00
Sunday 10.00-17.00

LAIMA e-veikals

https://veikals.orkla.lv

Katru dienu 00.00-24.00

Muzejs

Ap šokolādes gatavošanu vienmēr ir virmojis noslēpumainības plīvurs. Turklāt ar uguni meklējami tie, kuriem šokolāde neietu pie sirds. Tāpēc pašsaprotami, ka cilvēki ne tikai alkst nogaršot izcilos ''Laimas'' šokolādes meistardarbus, bet arvien vairāk vēlas ielūkoties brīnumainās šokolādes tapšanas aizkulisēs.

Uzzināt vairāk
Laima Serenāde Laima Goegginger Laima Piena Lāse